OA JCS

Для участі у конкурсі необхідно надіслати творчу роботу на будь-яку із запропонованих тем в одному або декількох форматах. Це може бути мультимедійний матеріал, подкаст, відеоблог чи серія публікацій у соціальних мережах.
Також до основної роботи учасники можуть додавати тематичні меми, які будуть оцінюватись окремо.

Теми для конкурсних робіт

Роботи в електронному вигляді разом з інформацією про себе та письмовою згодою батьків на участь у конкурсі необхідно надіслати на електронну адресу journalism.lab@oa.edu.ua з темою листа «МедіЯ» до 15 квітня. 

 

Положення конкурсу можна прочитати за покликанням.

Питання - відповіді

Хоч на всі теми. Хоч у всіх форматах. У будь-яких комбінаціях. Проте, пам’ятайте, що кількість поданих вами робіт не впливає на оцінювання. Кожна робота оцінюється окремо.

Ні. Матеріали, подані в паперовому вигляді, до конкурсу не допускаються.

Ви можете розмістити його у текстовому файлі або прикіпити окремим файлом до свого листа. 

Можна все, що не заборонено законом! Ці фото потрібні нам для публікації поряд з вашими матеріалами. Тому обирайте фото на якому добре видно ваше обличчя і яке ви б хотіли бачити поруч із вашим текстом.

Підтвердження надається у вигляді зворотнього електронного листа відправникові з повідомленням про отримання роботи. У випадку неотримання такого повідомлення автори робіт або інші особи, які їх відправляли, можуть звернутися за довідками за телефоном 0665116493(telegram\viber).

Роботи, які допущено до Конкурсу, публікуються на інтернет-сайті https://jlab.oa.edu.ua/. Кількість, періодичність та черговість публікації робіт самостійно визначається організаторами залежно від наявних можливостей їх опрацювання. Публікація або непублікація роботи, а також час публікації, не впливають на результат її оцінювання.

Члени журі оцінюватимуть ваші роботи за такими критеріями:

 

  • Актуальність та соціальна важливість
  • Якість та професійність виконання 
  • Доцільність обраного формату
  • Інноваційність, креативність та унікальність
  • Повнота, цілісність та завершеність

Будь-які меми, які відповідатимуть темам конкурсу. Це може бути як картинка, так і коротке відео. І, звісно, вони мають бути вашими. Усі роботи, що порушуватимуть авторське право, будуть дискваліфіковані.

Мем – окрема та додаткова категорія конкурсу. Ми будемо раді відзначити авторів найкреативніших робіт та поширити їх у соціальних мережах. Ви можете публікувати ваші меми у своїх соціальних мережах та ставити під ними хештег #медія2022. Перевага надиватиметься роботам, які отримають найбільше реакцій.

Керівники та керівниці переможців конкурсу будуть нагороджені дипломами та подарунками. А ще ми обов’язково продовжимо співпрацю з педагогами та навчальними закладами!

Ми надсилаємо вам підтвердження впродовж 2 діб з моменту її отримання. Але у разі одночасного надходження великої кількості робіт (зазвичай таке буває в останній тиждень прийому робіт) просимо вас зачекати впродовж 4 діб після надсилання роботи. Якщо за цей час ви не побачите листа на своїй пошті, ви можете написати або зателефонувати менеджерці конкурсу: 0665116493(telegram\viber).
Важливо! Іноді наші листи можуть потрапити у папку “Спам”, тому її варто також перевіряти.

Переможці отримають від нас лист-запрошення на церемонію нагородження не пізніше ніж за тиждень до її проведення. Ми дуже сподіваємось, що нагородження пройде у оффлайн форматі, проте не можемо відкидати його можливий перехід у онлайн.
Нагородження буде публічним: представники ЗМІ, організатори та співорганізатори конкурсу будуть присутні на заході.

Написати про це нам на пошту journalism.lab@oa.edu.ua у довільному форматі. У такому випадку витрати на доставку покриває отримувач диплому.